Szanowni Państwo,

w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo uruchomiliśmy dla pacjentów kontynuujących leczenie w naszych poradniach dodatkową usługę – konsultacje lekarskie przez telefon > TelePorady.

W ramach TelePorady będzie można odbyć konsultację lekarską, otrzymać e-receptę, skierowanie, przedłużyć zwolnienie lekarskie lub uzyskać zaświadczenie o zakończonym leczeniu.

W celu umówienia terminu TelePorady prosimy o kontakt z rejestracją szpitala pod numerem: 17 86 66 700

Jeśli jesteś pacjentem kontynuującym leczenie w prywatnym gabinecie, po ustaleniu szczegółów realizacji TelePorady z rejestracją szpitala prosimy o wniesienie opłaty za konsultację przelewem na konto bankowe w PKO Banku Polskim S.A 96 1020 4391 0000 6502 0151 4769.

DODATKOWE INFORMACJE

Przy dokonywaniu płatności prosimy podać następujące informacje: imię i nazwisko pacjenta oraz imię i nazwisko lekarza, u którego została zamówiona usługa TelePoradyOpłatę należy uregulować najpóźniej 1 dzień przed terminem konsultacji. Rachunek za konsultację jest wysyłany do pacjenta drogą elektroniczną.

W razie pytań prosimy o kontakt z rejestracją Szpitala.

Istnieje również możliwość konsultacji telefonicznej z lekarzem POZ w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej pod numerem: 17 866 99 29.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.