POZNAJ NASZ SZPITAL

Szpital im. Świętej Rodziny powstał w 2007 roku i obecnie jest jednym z największych szpitali niepublicznych na Podkarpaciu. Na początku naszej działalności oferowaliśmy usługi z zakresu ortopedii oraz chirurgii ogólnej. Ponieważ zapotrzebowanie na wysokospecjalistyczne świadczenia medyczne nieustannie wzrasta, w 2012 roku otworzyliśmy trzy kolejne, nowocześnie wyposażone oddziały: Chorób Wewnętrznych, Neurologii z Udarowym i Rehabilitacji. Natomiast Zakład Radiologii i Diagnostyki Obrazowej uzupełniliśmy o pracownie Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej. W 2013 roku powstał Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a Oddział Rehabilitacji poszerzyliśmy o rehabilitację neurologiczną. Oddział Torakochirurgii (Chirurgii Klatki Piersiowej) został otwarty w grudniu 2014 roku.

Rozwijając nasz Szpital pamiętamy o najważniejszym – zadowoleniu pacjenta. Aby to osiągnąć nawiązaliśmy współpracę z cenionymi i doświadczonymi specjalistami, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, a każdy oddział wyposażyliśmy w najnowocześniejsze rozwiązania medyczno-techniczne. To wszystko tworzy Szpital dorównujący najwyższym światowym standardom, zapewniając pacjentom profesjonalne leczenie, opiekę oraz komfort.

Wskazanie Świętej Rodziny odzwierciedla charakter i priorytety Szpitala, a także w szczególny sposób zobowiązuje nas do nieustannej troski o człowieka, zwłaszcza człowieka chorego, cierpiącego, niepełnosprawnego. Każdy, kto odwiedza naszą placówkę widzi, oprócz doskonale wyposażonego ośrodka medycznego, troskę i rodzinną atmosferę, którą tworzy cała kadra. Wiemy, jak trudny jest dla pacjenta oraz jego rodziny okres choroby i rekonwalescencji, dlatego w Szpitalu im. Świętej Rodziny każdego traktujemy wyjątkowo i indywidualnie, wspierając tym samym przebieg procesu terapeutycznego.

W naszych codziennych działaniach, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym pacjentom kompleksowej opieki medycznej poprzez diagnostykę, konsultacje wysokiej klasy specjalistów, leczenie oraz – jeśli zachodzi taka potrzeba – rehabilitację.

Obecnie, leczenie szpitalne z powodzeniem realizujemy na siedmiu oddziałach zapewniających całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską:

  • Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
  • Chirurgii Ogólnej
  • Chirurgii Klatki Piersiowej z Pododdziałem Otorynolaryngologii
  • Neurologii z Udarowym
  • Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Endokrynologii
  • Rehabilitacji, w tym Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w warunkach stacjonarnych, Rehabilitacji Neurologicznej i Fizjoterapii Ambulatoryjnej
  • Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Blok operacyjny w naszym Szpitalu składa się z czterech sal operacyjnych: ortopedycznej (do artroskopii, alloplastyki stawowej), urazowej, chirurgicznej ogólnej i torakochirurgicznej oraz pięciostanowiskowej sali intensywnego nadzoru poznieczuleniowego. Dla pacjentów wymagających intensywnego nadzoru i opieki mamy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, w którym całodobowy dyżur pełnią wykwalifikowani anestezjolodzy. Oddział jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do monitorowania funkcji życiowych i reanimacji.

Integralną częścią szpitala jest nowoczesna Izba Przyjęć, Centrum Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych. Od 1 lutego 2023 r. realizujemy również świadczenia z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej (Poradnia POZ).

Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o. świadczy usługi medyczne w ramach kontraktów z Rzeszowskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ.

Nasza oferta jest również szeroko dostępna dla pacjentów prywatnych.