POZNAJ NASZ SZPITAL

Szpital im. Świętej Rodziny powstał w 2007 roku i obecnie jest jednym z największych szpitali niepublicznych na Podkarpaciu. Dla nas najważniejsze jest zdrowie naszych Pacjentów i ich samopoczucie, dlatego działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Korzystamy z rozwiązań technologicznych i organizacyjnych charakterystycznych dla nowoczesnych placówek medycznych. Nasz Szpital to przyjazna atmosfera, komfortowe warunki pobytu, a przede wszystkim doświadczony i ceniony zespół medyczny.

Koncentrujemy się na zapewnieniu naszym Pacjentom kompleksowej opieki poprzez diagnostykę, konsultacje wysokiej klasy specjalistów, leczenie oraz – jeśli zachodzi taka potrzeba – rehabilitację.

Leczenie szpitalne z powodzeniem realizujemy na siedmiu oddziałach zapewniających całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską: Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Klatki Piersiowej, Neurologii z Udarowym, Chorób Wewnętrznych oraz Rehabilitacji, w tym Rehabilitacji Ogólnoustrojowej w warunkach stacjonarnych, Rehabilitacji Neurologicznej i Fizjoterapii Ambulatoryjnej.

Blok operacyjny w naszym Szpitalu składa się z trzech sal operacyjnych: ortopedycznej (do artroskopii, alloplastyki stawowej), urazowej i chirurgicznej ogólnej oraz pięciostanowiskowej sali intensywnego nadzoru poznieczuleniowego. Sale operacyjne wyposażone są w sprzęt do wykonywania zabiegów metodą małoinwazyjną – videotorakoskopia oraz urządzenia służące diagnostyce operacyjnej śródpiersia – videomediastinoskopia. Dla pacjentów wymagających intensywnego nadzoru i opieki mamy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, w którym całodobowy dyżur pełnią wykwalifikowani anestezjolodzy. Oddział jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do monitorowania funkcji życiowych i reanimacji.

Integralną częścią szpitala jest nowoczesna Izba Przyjęć, Centrum Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych.

Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Sp. z o.o. świadczy usługi medyczne w ramach kontraktów z Rzeszowskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ.

Nasza oferta jest również szeroko dostępna dla pacjentów prywatnych.