KOMFORT POBYTU

Rozwijając Nasz Szpital pamiętamy o najważniejszym – zadowoleniu Pacjenta. Aby to osiągnąć nawiązaliśmy współpracę z cenionymi i doświadczonymi specjalistami, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, a każdy oddział wyposażyliśmy w najnowocześniejsze rozwiązania medyczno-techniczne.

Posiadamy blok operacyjny z trzema nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi, salą nadzoru poznieczuleniowego oraz Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii (łącznie 7 stanowisk wyposażonych zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia).

To wszystko tworzy Szpital dorównujący najwyższym światowym standardom, zapewniając pacjentom profesjonalne leczenie, opiekę oraz komfort.

Wiemy, jak trudny jest dla Pacjenta okres choroby i rekonwalescencji. Dlatego szczególnie zadbaliśmy o wysoki komfort hospitalizacji, która odbywa się klimatyzowanych, 1-4 osobowych pokojach z łazienkami, dostępem do TV i Internetu.

W wydzielonych i oznakowanych pomieszczeniach Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu przez 24h/dobę.

Pacjenci przebywają przez całą dobę pod profesjonalną opieką lekarską i pielęgniarską. Nasz Szpital został zaprojektowany i zbudowany zgodnie ze światowymi standardami i normami. Nowoczesny system monitoringu zapewnia pacjentom bezpieczeństwo, a personelowi kontrolę nad postępem leczenia.

Parking jest dostępny bezpłatnie dla pacjentów i odwiedzających.

Czystość, porządek i higiena to sprawa niezmiernie ważna w szpitalu, dlatego ze szczególną starannością kadra medyczna oraz personel pomocniczy dbają o higienę i nieskazitelną czystość wszystkich pomieszczeń szpitala.

Restauracja znajduje się na w budynku B, na parterze. Dostępna jest zarówno dla Pacjentów oraz osób towarzyszących.

Orto-Res Sp. z o.o.

Telefon: 501 326 367

E-mail: rudna.mala@orto-res.com.pl

www.orto-res.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 16:00 – 20:00